Албания удари Турция, Кабаков показа червен картон (видео)

Турция продължи разочароващото си представяне от квалификациите за Мондиал 2018 и в контролите. Южните ни съседи загубиха с 2:3 от Албания в Анталия, а мачът беше свирен от българския рефер Георги Кабаков.

Албанците поведоха с 2:0 до 39-ата минута с две попадения на Армандо Садику. Малко след това обаче Кабаков изгони за втори жълт картон Ледиан Мемушай. Младията нападател на Рома Джениз Юндер върна един гол в 47-ата минута, но в 55-ата Ерос Грежда върна солидния аванс на гостите. Крайното 2:3 оформи Емре Акбаба в 60-ата минута.

ТУРЦИЯ - АЛБАНИЯ 2:3
0:1 А. Садику (24)
0:2 А. Садику (39)
1:2 Дж. Юндер (47)
1:3 Е. Грежда (55)
2:3 Е. Акбаба (60)