Георги Миланов игра като резерва при загуба на ЦСКА срещу Арсенал (видео)

Георги Миланов игра като резерва за отбора на ЦСКА (Москва), който загуби изненадващо с 0:1 срещу Арсенал (Тула) в първи мач от 15-ия кръг на руското първенство. "Армейците" останаха на четири точки от лидерите Локомотив (Москва) и Зенит, които играят в неделя в директен сблъсък за първото място в Премиер лигата.

Мачът се разви лошо за отбора на ЦСКА, който остана с човек по-малко в 54-ата минута заради грубо нарушение на Константин Кучаев срещу Сергей Ткачов. Арсенал се възползва и Горан Чаушич изведе домакините напред в 79-ата минута, а Георги Миланов се появи в игра в 83-ата на мястото на ветерана в отбрана Сергей Игнашевич. Българинът обаче не помогна за изравняване, след като се отчете само с едно центриране, което беше уловено от вратаря на домакините Владимир Габулов.

Победата беше шеста през сезона за Арсенал, който се намира на седмо място в класирането при пет точки пасив срещу ЦСКА.