Изненада в турнира за Аматьорската лига: Хитрино удари с 4:0 като гост Добруджа

Отборът на Хитрино поднесе една от големите изненади в турнира за Купата на Аматьорската лига, след като разгроми с 4:0 като гост лидера в Североизточната Трета лига Добруджа. Шампионът на област “Шумен” имаше два гола аванс до почивката, след като Расим Нурханов и Даниел Желев се разписаха в 26-ата и 32-ата минута. Малко след почивката Ивелин Василев бе изведен зад защитата на “жълто-зелените” и покачи на 3:0. Отново Василев оформи крайното и разгромно 4:0. Така Хитрино ще се изправи следващата седмица срещу Суворово в сблъсък за определяне на представителя от Североизточна България в турнира. Добруджа пък вече изцяло насочва внимание към шампионата в Трета лига, където целта е само една - промоция в професионалния футбол.