Анже не се даде на Сент Етиен (видео)

Сент Етиен се изкачи на трето място в класирането на френското първенство по футбол, въпреки че завърши наравно 1:1 срещу Анже в мач от петия кръг на Лига 1. Сент Етиен е с актив от десет точки и изостава с пет от лидера Пари Сен Жермен, но и само с две от Монако. Реми Кабела даде аванс на Сент Етиен в първата минута, но Томас Мангани от дузпа изравни само осем по-късно и Анже остана непобеден в шампионата, заемайки седмо място със седем точки. Двата тима завършиха с по десет души, след като в началото на втората част Венсан Пажо бе изгонен за домакините, а в края на мача същото се случи и с Енцо Кривели от гостите.