Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Уотфорд съсече Саутхамптън като гост (видео)

Отборът на Уотфорд продължава с отличния си старт на новия сезон в Премиър лийг. Тимът от Югоизточна Англия победи с 2:0 като гост Саутхамптън в среща от четвъртия кръг на Висшата лига. Абдулай Дукуре откри резултата в 38-ата минута, след като получи пас от Кико и с далечен шут не остави шансове на вратаря, а в средата на втората част Дарил Янмаат удвои също с мощен шут от дистанция.

По този начин Уотфорд остава един от четирите отбора в елита на Англия, които няма загуба от началото на сезона. Играчите на Марко Силва за момента заемат четвърта позиция в класирането с актив от осем точки. Саутхамптън от своя страна записа първо поражение и остава с пет точки на десета позиция.