Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Пропуск след пропуск! Вижте изявите на Бензема срещу Валенсия (видео)

Европейският клубен шампион Реал Мадрид загуби първи точки през новия сезон в испанското първенство, при това на своя стадион “Сантиаго Бернабеу”. “Лос бланкос” направиха страхотен мач с Валенсия в неделя вечерта, като губеха с 1:2 по-малко от четвърт час преди последния съдийски сигнал, а в края дори можеха да стигнат до 3:2.

Френският нападател Карим Бензема бе много близо до това да донесе победата на столичани в добавенотов реме, но стражът Нето изби в гредата удара с глава на “деветката”. Това се оказа и може би най-доброто отиграване на Бензема в мача, тъй като преди това французинът направи куп пропуски. Преди положението в добавеното време, в заключителните минути, той имаше две златни възможности да порази вратата на “прилепите”, но ги пропиля.

ВИЖТЕ ВСИЧКИ ПРОПУСКИ НА БЕНЗЕМА В МАЧА ТУК!

Неслучайно и реакцията на старши треньора на Реал Зинедин Зидан след поредния пропуск на Бензема бе красноречива. ВИЖТЕ Я ТУК!

За щастие на Зизу в състава на "лос меренгес" има и един друг футболист, който засега единствено радва с изявите си и ВПЕЧАТЛЯВА СЪС СТРАХОТНИТЕ СИ ГОЛОВЕ - 21-годишното крило Марко Асенсио.