Бабатунде наказа тима на Дерменджиев (видео)

Отборът на Атирау постигна изненадваща победа с 2:0 като гост срещу водения от Георги Дерменджиев Ордабаси. Срещата бе от 13-ия кръг на първенството на Казахстан.

Един от героите за гостите бе бившият нападател на Левски Бабатунде Адениджи. Той се появи като смяна в 69-ата минута и в 89-ата минута отбеляза втория гол за своя тим. Преди това Женкович бе открил резултата в 25-ата минута.

С тази победа Атирау се отлепи от последното място във временното класиране, като вече има актив от 11 точки и се намира на 10-ата позиция. Ордабаси пък остава на 4-ата позиция с 19 точки.

В друг мач от кръга Кризил-Жар с Михаил Венков в състава си постигна победа с 1:0 като гост на Тобол и също събра актив от 11 точки. Водач в класирането е Астана с 37 точки, който пък надви с 2:0 водения от Стойчо Младенов Кайсар.