Кайл Уокър-Питърс преподписа с Тотнъм

Десният краен защитник Кайл Уокър-Питърс подписа нов договор с Тотнъм, съобщиха лондончани.
Новият контракт на 21-годишния Уокър-Питърс е до 2021 година. Младият бранител, който през миналата година спечели световната титла с тима на Англия на първенството за младежи до 20 години, проби в първия състав на "шпорите" през този сезон, като записа три мача във Висшата лига, пет за купите и един в Шампионската лига, като отбеляза и едно попадение.

Уокър-Питърс игра 90 минути за Тотнъм при успеха с 5:4 над Лестър в последния кръг във Висшата лига в неделя и записа асистенции за втория и за четвъртия гол на тима.