ЦСКА (Москва) хвърли здрав бой на Арсенал (Тула)

ЦСКА (Москва) хвърли здрав бой на Арсенал (Тула) в домакинството си от предпоследния 29-и кръг на руската Премиер лига. "Армейците" се наложиха с 6:0 и се изкачиха на 3-ата позиция в класирането. Георги Миланов не се появи в игра за домакините, докато Михаил Александров изигра цял мач за гостите.

Фьодор Чалов развинти съперника с хеттрик във 2-ата, 21-ата и 43-ата минута. Още два гола добави Ахмед Муса в 11-ата и 49-ата минута. Освен тях се разписа и Александър Головин в 40-ата минута.

След тази победа ЦСКА събра актив от 55 точки и излезе на 3-ото място, Арсенал пък остава 7-и с 39 точки в актива си.