Иван Иванов: Играх с ръка, но съдията реши, че няма дузпа

Защитникът на Берое Иван Иванов остана доволен от спечелените три точки за тима си във визитата на Локомотив (Пловдив). Старозагорци надиграха “смърфовете” с 2:0 след попадения на Мартин Камбуров и Педро Еуженио през второто полувреме, запазвайки четвъртото си място.

“Тежък двубой за нас. Преобладаваше битката, но бяхме подготвени за това. През втората част променихме доста неща и заиграхме по-уверено”, започна бранителят.

Иван Иванов коментира и спорната ситуация, в която игра с ръка в наказателното поле, но съдията не отстъди 11-метров наказателен удар.

"Да, имаше игра с ръка, но преценката на съдията бе, че няма дузпа. С времето показваме все по-добър футбол”, завърши защитникът на “заралии”.