Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 0:0

Томаш отрече за Бербатов и каза: Мога да похваля футболистите си

Старши треньорът на Берое Александър Томаш остана доволен от представянето на тима си в днешната визита на Локомотив (Пд). Старозагорци победиха своя опонент с 2:0 на “Лаута” след попадения Мартин Камбуров и Педро Еуженио през второто полувреме, запазвайки четвъртата си позиция.

Специалистът отрече и появилите се слухове, че Димитър Бербатов ще подсили “заралии”.

“Мога да похваля момчетата. Излизаме от много сгъстен цикъл. Напоследък ни се насъбра много. Когато играем така, както можем, резултатите идват. Имахме много трудни периоди и проблеми. Мисля, че тревното покритие днес не беше достатъчно добро, за да се получат хубави неща.

Противникът ни предостави битка. Знаеше, че ще притежаваме топката и действаше на контраатака. Бяхме подготвени за това и съм доволен от реакцията на футболистите, когато загубим топката. Показахме повече самочувствие.

Победата ни дава повече емоция. Имаше ги и нашите грешки в отделните фази, когато получавахме топката. Днес е време да кажа браво на футболистите си. Ще завършим сезона с тези игачи. Трябва да нагрждаме. Всеки един да иска да се развива и по този начин да развиваме отбора”, завърши Томаш.