Миланов с победа срещу Хичо в първия пролетен кръг в Русия

Отборът на ЦСКА (Москва) започна с победа пролетния полусезон в руската Премиер Лига. В мач от 21-ия кръг “армейците” се наложиха у дома с 1:0 над Урал. За московчани 15 минути игра българският халф Георги Миланов. Той се появи на терена четвърт час преди края на мястото на Витиньо. 90 минути за гостите от Екатеринбург пък записа българското крило Николай Димитров - Хичо.

Победата на “армейците” донесе Алан Дзагоев в 59-ата минута. Офанзивният халф опита по-скоро центриране, Понтус Вернблум заблуди вратаря на Урал и топката попадна в мрежата.

Тимът на Виктор Гончаренко временно се изкачи на второ място в класирането с 38 точки, на 7 зад лидера Локомотив (Москва). Воденият от Александър Тарханов отбор на Урал пък е девети с 25 точки.