Волейболистките на Берое завършиха с победа в редовния сезон

Волейболният отбор на Берое (Стара Загора) приключи редовния сезон в НВЛ-жени с победа, след като се наложи категорично над Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:15, 25:20, 25:13) в мач от последния 14-и кръг.

Така момичетата на Страхил Балов останаха на 4-о място в крайното класиране с 22 точки след 7 победи и 5 загуби, с колкото завърши и 3-ия Левски, но с по-добро геймово съотношение. Раковски приключи на 5-о място с 14 точки след 5 победи и 7 загуби.

Домакините от Берое доминираха изцяло в първия гейм и го спечелиха лесно с голяма преднина - 25:15. Във втората част имаше лека интрига, като волейболистите на Раковски се опитаха да настигнат съперничките си, но не успяха. В последния гейм изненади нямаше и Берое спечели чисто с 3:0 след разгромно 25:13.