Керала спечели, но Бербатов отново се контузи (видео)

Отборът на Керала Бластърс постигна важен успех с 3:1 над Делхи Динамос. В герой за гостите се превърна Иън Хюм, който вкара и трите попадения. Легендата на индийската Супер лига заби първия гол в 12-ата минута, а в 44-ата Кота Притам изравни. През второто полувреме играчите на Дейвид Джеймс показаха по-добра игра и логично Хюм вкара нови два гола в мрежата на съперника.

Звездата на българския футбол Димитър Бербатов отново получи контузия и напусна преждевременно срещата. По всичко личи, че пак става дума за мускулен проблем, от какъвто той се беше възстановил наскоро.

Бербо започна срещата зад гърба на единствения нападател на Керала в схема 4-2-3-1. Той обаче рядко играеше с топката и не успя да застраши вратата на Делхи. Бившият нападател на Манчестър Юнайтед получи неприятната травма в 40-ата минута, когато без видима причина седна на тревата и поиска смяна.

Бластърс записа втора победа от началото на сезона. С този успех тимът се изкачи до шестата позиция с актив от 11 точки и вече е само на три от първото място в зоната на плейофите.

ДЕЛХИ ДАЙНАМОС - КЕРАЛА БЛАСТЪРС 1:3