Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Мондиал 2026: Южна Африка - Канада

Лийдс прие наказанието на свой играч

Лийдс прие наказанието на свой играч

Лийдс Юнайтед няма да обжалва наказанието от шест мача, което получи нападателят на отбора Самуел Сайс. Той беше изгонен с директен червен картон по време на загубата с 1:2 срещу Нюпорт Каунти в турнира за купата на ФА, след като наплю халфа Роби Уилмот от съперниците.

"Лийдс Юнайтед и Самуел Сайс приеха наказанието на ФА за инцидента от последните минути на мача за купата на ФА срещу Нюпорт Каунти. Поведението на футболиста беше неприемливо и освен че няма да играе шест мача, той ще бъде разпитан и от клуба", пишат от Лийдс.

Самият футболист каза: "Приемам наказанието от ФА. Не мога да намеря извинение за действията ми и гарантирам на всички свързани с Лийдс Юнайтед, че ще се поуча от грешката и няма да я допускам повече".

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички