Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Еспаньол няма грешка у дома (видео)

Трети домакински мач през сезона и трета победа. Формата на Еспаньол на собствен терен е впечатляваща, а положителната тенденция в изявите на тима беше продължена с успеха с 1:0 над Ейбар. Единственото попадение отбеляза Марио Ермосо в 68-ата минута.

Само преди няколко дни "папагалчетата" сериозна затрудниха Реал Мадрид на "сантиаго Бернабеу", а днес грабнаха ценни три точки у дома и вече са на 4-о място във временното класиране. Ейбар пък остана без победа далеч от "Ипуруа" и заема седма позиция с актив от 7 точки.

Положенията в мача съвсем не бяха много, особено преди почивката. Ейбар дори повече владееше топката, но не застрашаваше вратата на Диего Лопес.

Развръзката настъпи в средата на втората част, когато Оскар Мелендо центрира от десния фланг и Ермосо отклони топката във вратата с второто си попадение за сезона.