В групата на Лудогорец: Играч вкара дузпа и... изчезна (видео)

С попадение от дузпа ФК Цюрих надигра АЕК (Ларнака) с 1:0 като гост в другия мач от групата на Лудогорец в Лига Европа. Точен беше новото попълнение на клуба Бенямин Кололи в 61-вата минута.

Най-забавното на терена в Кипър се оказа случилото се с въпросния футболист при радостта му от гола. Националът на Косово се затича зад вратата към сектора с фенове на Цюрих, прескочи един ред рекламни пана, а след това се прехвърли и над още една преграда, след което… изчезна. Оказа се, че Кололи се е свлякъл в дупка точно пред оградите. И все пак халфът не пострада при това и продължи мача.

Шест минути преди изтичането на редовното време домакините получи числено предимство след изгонването на Яне Муду за втори жълт картон. И без него обаче швейцарците се справиха с късния натиск на футболистите на АЕК.

След две седмици ФК Цюрих ще очаква на своя стадион българския шампион, а по същото време тимът от Ларнака ще пътува до Германия.