Мирча Луческу: Ние сме в процес на изграждане на нов отбор

Селекционерът на Турция Мирча Луческу оправда загубата от Русия с 1:2 в Лигата на нациите с факта, че в момента се изгражда нов отбор.

"Ние сме в процес на изграждане на нов отбор. Това е много трудна работа, която отнема време. Русия показа много високо качество на игра. През първото полувреме ни надиграха. Ние, на свой ред, имахме добра втора част, но нямахме достатъчно късмет да вкараме втори гол. Русия има много добър вратар - Андрей Ловев, отлично момче, което го познавам от Зенит.
В един момент той ни отказа за втори гол. Като цяло имахме два или три добри шанса да изравним резултата. Така че не е срамно да загубиш. Дайте ни малко време, бъдете търпеливи, а неопитността ни няма да се повтори. Трябва да тренираме младостта си, за да бъдем отбор, и това отнема време”, заяви той след мача.