Сасуоло се справи с Фрозиноне като гост (видео)

Отборът на Сасуоло надигра с 2:0 като гост Фрозиноне в мач от 16-ия кръг на италианското първенство. Ганайският халф Алфред Дънкан изведе напред “неровердите” в резултата минута преди края на първата част, макар че по-късно попадението бе записано официално като автогол на Лоренцо Ариаудо, а в 58-ата минута Доменико Берарди реализира второто попопадение за Сасуоло. Дънкан имаше участие и във втория гол за отбора си. Той записа асистенция, тъй като Берарди получи топката в наказателното поле именно от ганайския полузащитник преди да я насочи в долния десен ъгъл на Марко Спортиело.

“Неровердите” са шести в класирането след шестата си победа в първенството с 24 точки. Фрозиноне пък остава на предпоследното 19-о място със само една победа, вече 10 загуби и едва 8 точки.