Миланов: Нямаше жълт картон! Извинявам се на съотборниците (видео)

Капитанът на Левски Живко Миланов се извини на съотборници си след поражението с 0:3 от АЕК Ларнака. Опитният футболист получи втори жълт картон в самия край на първото полувреме при нулево равенство. Според Миланов решението на главния съдия е било грешно.

"Даже не знам дали същият човек ме бутна при корнера преди това. За мен няма никакъв жълт картон. Ако така се дава жълт картон във футбола, в десетата минута трябва да си с червен картон. Посегнах за топката, нищо повече. Още при първия картон направих шпагат, прескочиха ми крака, топката излезе в тъч и получих жълт картон. Даже не даде фаул.
Хубавото е, че след два дни имаме друг мач. Ще е доста тежко продължаването в Европа, но трябва да гледаме следващия мач. Щом сме загубили и съм получил червен картон, какво да кажа… Извинявам се, че останаха с 10 човека моите съотборници. Това беше ключовият момент според мен - видяхте, че с нищо не ни надиграха преди почивката, ние изпуснахме положения.
От началото на годината отборът ни играе добре, атакуващо, не седим в защита, и днес се опитвахме първото полувреме. Обрат срещу АЕК? Със сигурност ще е трудно, но във футбола няма невъзможни неща. Ще видим как ще свърши. Първо идва мач с Ботев (Пловдив), после ще мислим за АЕК", каза Миланов в Кипър.