Италианският шампион Ювентус ще се раздели с някои футболисти, сред които е и Пауло Дибала. Това призна братът на аржентинският нападател, който заяви, че Пауло ще потърси късмета си в друг отбор.
"And Paulo isn't the only one, many players are uncomfortable too" - Dybala's agent/brother dropping 's pic.twitter.com/3TjLUuWIya
През този сезон техничният футболист е главно със статут на резерва в Юве, като вече се появиха слухове, че Атлетико Мадрид е по петите му.
“Голяма е възможността Пауло да напусне Ювентус. Абсолютно. Той иска промяна. Не мога да кажа къде ще отиде, но вероятността да си тръгне е голяма. Той не се чувства щастлив и не е единственият, който се чувства така. Още футболисти ще напуснат отбора през лятото”, споделя Густаво Дибала за Futbolemico.