Този гол е за Байерн, щастлив е Писаро

Ветеранът Клаудио Писаро посвети на бившия си тим Байерн (Мюнхен) попадението, с което лиши Борусия (Дортмунд) от победа в двубоя с неговия Вердер (Бремен) в Бундеслигата. В събота вестфалци водеха с 2:0 до 70-ата минута, но домакините успяха да изравнят в рамките на пет минути, като вторият гол беше забит от Писаро. По този начин мюнхенския гранд увеличи на 4 точки аванса си на върха и едва ли ще изпусне Сребърната салатиера.

“Този гол означава много за мен. Той най-вече е за Байерн. Мисля, че всички в Мюнхен са щастливи”, заяви 40-годишният Писаро.

Шампионите вече се нуждаят от само две точки в последните си две срещи, за да защитят трофея си.