Вижте впечатляващата статистика на новата звезда на Юве

Отборът на Ювентус постигна лесен успех с 4:1 над Удинезе в първата среща от 27-ия кръг на Серия "А". В главно действащо лице се превърна Мойс Кийн, който заби два гола във вратата на аржентинския национал Хуан Мусо. 19-годишният талант успя да спечели и дузпа, която бе реализирана от Емре Джан.

Младият нападател изигра много силен мач. Той впечатли с изключителна скорост, добра техника и огромно самочувствие.

Под микроскоп: Мойс Кийн - подобреното копие на Марио Балотели

Мойс Кийн вече има четири гола с екипа на Юве, отбелязани за едва 138 минути, което прави по попадение на всеки 34 минути. Статистика, която накара феновете да вярват, че това ще е новото голямо бижу в състава на Масимилиано Алегри.