Уотфорд вгорчи дебюта на Брендън Роджърс (видео)

Първият мач на Брендън Роджър начело на Лестър завърши със загуба. “Лисиците” отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Уотфорд. Гол на Андре Грей в самия край донесе успеха на домакините. Трой Дийни бе открил резултата още в петата минута, а Джейми Варди изравни в 75-ата минута.

Уотфорд започна много силно и рано стигна до първия гол. Центриране на Деулофеу от фаул бе отклонено от Дийни покрай Шмайхел. След бурното начало, в което домакините имаха още положения, темпото спадна и положенията бяха рядкост. Лестър изравни играта и чакаше своя момент. Той дойде в 75-ата минута, когато Тилеманс изведе Варди, който отбеляза десетия си гол от началото на сезона.

УОТФОРД - ЛЕСТЪР 2:1
1:0 - Дийни (5)
1:1 - Варди (75)
2:1 - А. Грей (92)