Заги: Влязохме колебливо в мача

Наставникът на Славия Златомир Загорчич сподели впечатленията си след загубата на тима от Ботев (Пловдив). Днес “белите” допуснаха поражение с 0:1 от “канарчетата”, а специалистът бе доволен от показаното на терена, с изключение на първите 10 минути.

“През първите 10 минути влязохме колебливо и Ботев успя да вкара гола. След това ние контролирахме нещата. Направихме достатъчно ситуации, но не успяхме да вкараме гол. Мислим за следващия мач и ще опитаме да спечелим. Съдията пусна да се играе и след 10 секунди прекъсна играта заради двама души, които лежаха на земята. След това взе решение да изгони нашия вратар. Съдиите винаги са прави. Нормално е да грешат. И ние грешим и си изпускаме нервите. Ще се опитваме в следващите мачове да играем футбол. В голяма част от мача контролирахме събитията. С времето ще показваме все по-хубави игри. Това са футболистите, с които разполагаме. Винаги може и по-добре. Доволен съм от мача, с изключение да първите десет минути. Физически сме подготвени добре”, коментира Заги.