Вход / Регистрирай се

Треньорът на Ботев: Стояхме добре срещу един от добрите отбори

Треньорът на Ботев: Стояхме добре срещу един от добрите отбори

Старши треньорът на Ботев (Ихтиман) Валери Свиленов сподели първите си впечатления след поражението на тима с 0:3 от Черно море в среща от 1/16-финалите за Купата на България.

73 Ботев (Ихтиман) - Черно море

"Не ни достигна самочувствие. Стояхме добре срещу един от добрите отбори в Първа лига", започна треньорът на Ботев.

73 Ботев (Ихтиман) - Черно море

"Очакванията са да спечелим срещу Сливнишки герой. Няма да е лесно, защото те са един от силните отбори в Трета лига. Нашата цел да е да влезем в първата шестица на шампионата", добави още той.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички