Вход / Регистрирай се

Левски поднови тренировки

Левски поднови тренировки

Футболистите на Левски подновиха тренировъчния си процес след еднодневна почивка. "Сините" направиха днес занимание на основния терен на стадион "Георги Аспарухов". Възпитаниците на Петър Хубчев ще тренират утре преди обяд, след което отпътуват за Варна. В сряда, 25 септември, столичани стартират участието си в турнира за Купата на България срещу местния втородивизионен Спартак. Двубоят от 1/16-финалите на надпреварата е от 16:00 часа на стадион "Градски" в Балчик.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички