Везенков игра четири минути при поредна загуба на Олимпиакос в Евролигата

Олимпиакос претърпя поредна загуба в баскетболната Евролига след домакинско поражение от Анадолу Ефес с 67:86.

Българският национал Александър Везенков отново получи малко игрово време, като прекара на игрището 4 минути. Активът на българина се изчерпа с един неуспешен опит за тройка и един чадър.

Поражението е пето за гръцкия отбор в Евролигата този сезон.

Василие Мицич завърши с 27 точки, а Шейн Ларкин добави 24 за Ефес.

Олимпия Милано оглави класирането след шеста поредна победа този сезон. Италианският тим се наложи над Витория с 81:74 в Медиоланум Форум.

Амедео Дела Вале завърши с 15 точки, от които 13 вкара в последната четвърт за победителите.

Реал Мадрид постигна първа победа като гост за сезона след 75:60 срещу Цървена звезда. Испанският гранд преодоля горещата атмосфера в Щарк Арена в Белград и след изключителна четвърта част извоюва победата.

Серхио Лул завърши с 16 точки, а Руди Фернандес добави 12 за успеха на "белия балет".