Септември не се затрудни със Спартак (Варна)

Лидерът във Втора лига Септември постигна четвърта поредна победа в надпреварата. Играчите на Милен Радуканов се справиха без особени проблеми със Спартак (Варна) в среща от 13-ия кръг на шампионата и победиха с 3:0.

Резултатът бе открит в 35-ата минута. Тогава Стилиян Николов бе оставен непкрит в наказателното поле и се разписа. В 61-ата минута след разбъркване във вратараското поле Владимир Николов бе най-съобразителен и удвои. Малко по-късно пък дойде и третото попадение. Спас Георгиев центрира към Георги Русев, който засече, за да оформи крайното 3:0. До края на мача домакините можеха да стигнат до още попадения, но така или иначе се поздравиха с убедителна и заслужена победа.

С новите три точки Септември вече има 34 на своя актив и продължава да е на върха на подреждането с 34 - една повече от основния преследвач ЦСКА 1948. Спартак (Варна) от своя страна е 15-и с едва девет точки и остава в зоната на изпадащите.

Септември (Сф) Спартак (Вн) 3:0 (1:0)