Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Самп стигна до точка в края

Сампдория стигна до точка в домакинството си на Лече след гол на Рамирес в 91-ата минута. Така отборът на Клаудио Раниери се добра до равенство 1:1. Лападула бе дал преднина на гостите в осмата минута.

Този резултат не помага много на Самп, който продължава да стои на последното място в класирането с актив от едва пет точки. Това е второ равенство от три мача, откакто Раниери пое тима. Лече пък записа трето поредно равенство, но предишните две бяха срещу Милан и Ювентус.

САМПДОРИЯ - ЛЕЧЕ 1:1

0:1 - Лападула (8)
1:1 - Рамирес (91)