Монтана 2003 с нова категорична победа

Шампионът на България по баскетбол при жените Монтана 2003 постигна убедителна домакинска победа с 94:40 (25:8, 25:10, 20:13, 24:9) над Локомотив Стара Загора в среща от шестия кръг на първата четворка на шампионата.

Баскетболистките на треньора Стефан Михайлов взеха солиден аванс от 17 точки още след първата четвърт и до края преднината им не спря да се увеличава. Христина Иванова бе най-резултатна за Монтана с 25 точки, а Евгения Нацкина завърши с 15.

За Локомотив Дебора Филипова бе над всички с 22 точки. В неделя е другият мач от първата четворка на шампионата, в който носителят на купата на България Берое приема Славия в Стара Загора.