Пегула: Сабаленка играе впечатляващо!

Американската тенисистка Джесика Пегула се обърна към колежката си от Беларус Арина Сабаленка, от която загуби на финала на турнира в Маями (5:7, 2:6). 26-годишната Сабаленка спечели втората си титла през този сезон и 19-а в кариерата си.

„Честно казано, в момента не ми се иска да те харесвам (смее се), но ти наистина си най-добрата тенисистка в света и това не е случайно. Продължаваш да вдъхновяваш всички да стават все по-добри. Поздравления за чудесните две седмици тук и за страхотния турнир в Индиън Уелс също. Начинът, по който играеш през последния месец, е много впечатляващ!“, каза американката в интервю на корта.

Сабаленка пречупи Пегула и вдигна титлата в Маями

31-годишната Пегула е победителка в седем турнира на сингъл на WTA. Миналата година тя достигна до финала на Откритото първенство на САЩ, където също загуби от Сабаленка.

Още от Тенис

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти