Жокерът на Астън Вила: Щастлив съм, че вкарах срещу клуба на моите мечти

Героят за Астън Вила Джон Дюран снощи сподели колко е радостен от попадението си срещу Байерн (Мюнхен) снощи, донесло победата на бирмингамци с 1:0. 20-годишният колумбиец, който се появи в игра в 70-ата минута и отново се разписа, говори пред изданието от родината си “Noticias Caracol”.

Чувствам се щастлив, че успях да вкарам гол, а още повече срещу велик отбор като Байерн (Мюнхен), който е клубът на моите мечти, един от клубовете, който съм гледал от дълго време, и клуб, за който бих играл. Щастлив съм, че станах играч на мача срещу този отбор, което също беше моя мечта. Благодаря на нашите фенове“, каза Дюран, който майсторски прехвърли излезлия напред Мануел Нойер в 79-ата минута.

Дюран прави много силен сезон дотук, като има цели 6 гола (б.ред. - 5, след като се е появил от пейката) в 9 мача за Астън Вила, при условие, че неизменно започва като резерва, с изключение на срещата за Карабао Къп с Уикъмб. Няма играч от топ 5 първенствата на Европа с по-добри показатели като смяна.