Септември с класика над Дунав на старта в Елитната група до 16 години

Септември победи Дунав (Русе) с 3:0 в мач от първия кръг на Елитната група до 16 години. Точни за софиянци бяха Виктор Добрев, Димитър Маринов и Андрей Грозданов.

Срещата започна с домакински натиск и в 15-ата минута резултатът бе открит. Димитър Маринов стреля, топката се отби от гредата, но при добавката Виктор Добрев не сгреши. След половин час игра Септември удвои аванса си. Андрей Грозданов изведе перфектно Димитър Маринов и той прати топката в мрежата. При този резултат дойде и полувремето.

През втората част ситуацията на терена не се промени, а в 55-ата резултатът стана класически. Точен бе Андрей Грозданов, който засече центриране от десния фланг.

До края на срещата повече попадения не паднаха, въпреки че “септемврийци” създадоха още немалко добри шансове за гол.

Така момчетата на Ясен Даскалов започват сезона с класическа победа.