Вихрен надви и Гранит (Владая)

Вихрен победи Гранит Владая с 2:1 в последната контрола от предсезонната подготовка.

Това бе шеста поредна победа в контролите за възпитаците на Николай Николов -Чезето.

Головете за победителите отбелязаха Руслан Иванов и Антон Карачанаков. Песледният не спира да бележи в контролите, вкара и много красив гол с удар от границата на наказателното поле във Владая. До почивката гостите от Сандански водеха с 2:0, пропуснаха и още куп положения.

Николай Николов даде почивка в този мач на Калоян Тодоров и Томи Костадинов, които са с леки травми. Срещата пропусна и трайно контузеният Александър Якимов. Футболистите на Вихрен получиха двудневна почивка, а в понеделник започват подготовка за първия кръг от Трета Югозпадната Трета лига.