Вихрен се разправи с отбор от Северна Македония

Отборът на Вихрен (Сандански) записа пета поредна победа в предсезонните контроли. Възпитаниците на Николай Николов победиха с 2:1 тима на Брегалница от Щип на градския стадион в Сандански. Мачът бе и официално представяне на санданчани за сезон 2024/2025.

Головете за победителите отбелязаха Методи Костов-Джек и Калоян Тодоров, а Иван Глигоров се разписа за Брегалинца. Тодоров влезе като резерва и донесе победата на своя отбор с удар от 18 метра в 80-тата минута. Двата отбора направиха здрав мач,с много положения и пред двете врати.

Брегалница до миналия сезон бе част от Първа лига на Северна Македония, но в края на сезона изпадна. Очаква се в съвсем скоро време съперниците да изиграят нов мач, но този път в на македонска земя.

Иначе санданчани ще играят последната си контрола за лятото преди началото на редовния сезон на 26-и юли (петък), когато ще гостуват на Гранит (Владая). Първият официален мач за кампанията в Югозападната Трета лига ще бъде срещу дубъла на най-стария столичен клуб - Славия.