Севлиево срази Вихър

В Севлиево, едноименния тим победи Вихър (Славяново) с 4:0. Срещата е от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Капитанът Добрин Петров откри резултата в 5-ата минута, завършвайки хубава атака с участието на Георги Недков и Николай Георгиев. Недков пропусна да удвои, четвърт час по-късно. Той обаче коригира мерника си в 30-ата минута за 2:0. Стилян Спасов пък уцели гредата в края на първата част. В началото на втората Иван-Йоанис Атанатос засече с глава центрирана топка от корнер и резултата стана категоричен.

Спасов вкара четвъртото попадение в средата на второто полувреме. Гостите имаха възможност да реализират почетно попадение през първите 45 минути, но севлиевски вратар Христо Лалев се справи.