Гигант отново безпощаден

Гигант (Съединение) разгроми в Раковски местния Секирово с 5:1. Срещата е от първия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите премахнаха интригата още в началото за по-малко от четвърт час. Георги Мавродиев откри само 120 секунди след първия съдийски сигнал. Атанас Стамболов удвои в 10-ата минута.

В 15-ата пък Мавродиев се разписа за втори път. Християн Казаков заби четвъртия гол в края на първото полувреме. Мавродиев оформи хеттрик в 59-ата минута. В 75-ата капитана на домакините Пламен Табаков изпълни фаул, вратаря на Гигант изби, но след втори удар на Пламен Занчев падна почетния гол за Секирово. Така тима от Съединение записа втори успех, а головата му разлика стана 16:1 и е на върха в класирането.