Гигант (Съединение) не показа никаква милост и вкара цели 11 гола във вратата на Сливен

Гигант (Съединение) размаза останалия по служебен път в Югоизточната Трета лига тим на Сливен мач от първия кръг на първенството с 11:0 у дома.

Резултати след първия кръг на Югоизточната Трета лига

Домакините откриха още в 3-ата минута чрез капитана си Никола Марин, който от близка дистанция реализира. Tри минути след това отново с удар около точката на дузпата домакините вкараха, като този път попадението бе дело на Георги Коев. В 9-ата минута Аурел Мусай вкара на празна врата, след като бе намерен чудесно от Коев. В 37-ата минута след удар от наказателното поле Християн Казаков направи 4:0 за домакините, а 4 по-късно отново Казаков бе точен – този път от дузпа, като на почивката домакините имаха аванс от 5:0.

В 57-ата минута с фантастичен удар от дистанция на Здравко Жилов преднината бе увеличена на 6:0. Десет минути след това Аурел Мусай също вкара фантастичен гол от дистанция за 7:0. За 8:0 точен с удар по земя от пеналтерията вкара Красимир Здравков в 69-ата минута. Резервата Георги Мавродиев бе точен в 74-ата минута с удар от близо, а в 76-ата Ивелин Стоянов си вкара автогол. За крайното 11:0 точен бе Георги Мавродиев в 80-ата минута.