Илиан Илиев игра половин час при победа на Аполон (Лимасол)

Отборът на Аполон (Лимасол) победи като гост състава на Акритас (Хлорака) с 3:1 в среща от 24-ия кръг на кипърската Първа Дивизия. Българинът Илиан Илиев игра малко над 30 минути след като влезе на мястото на Данило Сполярич в 58-ата минута.

Иначе Аполон (Лимасол) стигна до победата след обрат. Първи в мача се разписаха домакините чрез Марсело Торес, който бе точен още в 10-ата минута. През второто полувреме тимът на Илиан Илиев осъществи обрат. Първо Йоанис Питас изравни в 63-ата минута, а 10 минути по-късно Годсуей Доньо изведе гостите напред в резултата. После в 88-ата минута авторът на първия гол Питас се разписа за втори път, оформяйки крайния резултат.

Успехът бе първи за Аполон (Лимасол) от 27 януари насам и изкачи отбора до 5-ото място, събирайки актив от 38 точки. Акритас (Хлорака) пък е на последното 14-о място със скромните 12 точки.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"