Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Илиан Илиев резерва при загуба на Аполон (Лимасол)

Отборът на Аполон Лимасол загуби домакинството си на тима на Камиотиса с 3:4 в срещата между двата клуба от 23-ия кръг на Първа дивизия в Кипър. Илиан Илиев остана резерва за домакините.

Отборът на българския защитник успя да поведе бързо с 2:0 чрез Годсуей Доньо (21') и Идо Шахар (35') от дузпа, но малко преди почивката допуснаха попадение, отбелязано от Сюлейман Кулибали (43'). През второто полувреме Йоанис Питас (46') върна преднината на Аполон Лимасол от два гола, но до края на срещата Камиотиса осъществи пълен обрат благодарение на головете на Мунир Ел Алушо (66', 81') и Дензъл Гравенберч (86').

Загубата бе втора поредна за отбора на Илиан Илиев и го остави на седмо място с 35 точки. Камиотиса пък е на десета почиция с актив от 26 точки.