Ето къде още Добруджа 07 ще продава билети за домакинските мачове

Ръководството на „Добруджа 07“ подписа договор за продажба на билети с една от най-големите платформи в Европа „Eventim“. Входните билети за домакинските мачове на отбора ще бъдат достъпни за феновете на всички каси в мрежата на "Eventim" в страната. 

В Добрич те са разположени в бензиностанции OMV, Български пощи и Технополис, както и онлайн на www.eventim.bg. Привържениците на „Добруджа 07“ ще могат да се възползват и от услугата print@home, отпечатвайки своя билет у дома за вход в залата. Продажбата на билети ще стартира още за първия домакински мач през този сезон, който ще се играе на 29 октомври (събота). Пропуските за срещата с Черно море (Варна) ще се налични в мрежата на „Eventim“ седмица преди двубоя. Цената на билета за домакинските срещи ще бъде 5 лв. Всички фенове под 18 години ще се радват на безплатен вход. „Добруджа 07“ пуска в продажба и дарителски билети за всички, които желаят да подпомогнат финансово дейността на клуба. 

Цената на този специален талон е 10 лв., а закупуването му ще е възможно отново в мрежата на „Eventim“ и онлайн на www.eventim.bg. Няма ограничение в броя на билетите, които едно лице може да закупи.

Още от Волейбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти