Матич: Няма да се оплаквам от съдиите, това не е първи мач, имаме четири-пет такива

Наставникът на Септември (София) Славко Матич обяви след поражението с 0:3 от Локомотив (София), че няма да се оплаква от съдиите, а ще се концентрира в това младите му футболисти да започнат да печелят точки в такива двубои.

Възходът на Локо Сф продължава, Митков не спира да бележи

“Трудно първо полувреме за пореден мач. Мъжки мач, играхме с по-опитен отбор, физически по-силен. Получихме три съмнителни гола - дали имаше дузпа, дали имаше фал за третото попадение. Първото полувреме без положениение ни вкараха три гола. Пуснахме евтини голове. Не е съдийството виновно, ние сме виновни. Опитахме да вкараме през второто, но млади момчета, трудно е. Ако погледнете, три гола без положение.

Няма да се оплаквам от съдиите. Това не е първи мач, в който съдийските решения не са на наша страна, имаме четири-пет такива. Вината обаче е в нас. Трябва да видим какво да правим с младите футболисти, за да печелим точки”, каза Матич.