Станислав Генчев: Има напредък, но може да се развиваме още

Старши треньорът на Локомотив (София) остана доволен след убедителния успех с 3:0 над Септември (София). Наставникът на "железничарите" отбеляза силната игра както в атака, така и в защита, но се надява, че неговият отбор ще продължава да се развива.

"Напълно заслужена победа за нас, тъй като се възползвахме от слабостите на Септември. Създадохме доста голови полоежния и отбелязахме 3 попадения през първото полувреме. Това ни даде психологическо предимство и спокойствие до края на мача.

Възходът на Локо Сф продължава, Митков не спира да бележи

Септември играе добър футбол и има собствен стил. Стараем се да поправяме грешките и да изчистваме слабостите. Радващо е, че втори мач не ни вкарват гол. Има някакъв напредък, но може още да развиваме и ще го направим.

Освен трите гола, създадохме няколко опасни контраатаки, които също можеше да завършат с удар. През втората част се отпуснахме, въпреки че наблегнах точно на това. Това е психологически момент за всеки футболист и при такава конфортна преднина подценява нещата. Ще се постарая да коригирам това нещо", сподели Генчев.