ЦСКА отнесе Перун във Варна 🏐

Волейболистките на ЦСКА се завърнаха на победния  път в "Демакс лига"-та при жените. Воденият от Юлия Иванова тим записа шести успех в първенството, след като надиграха Перун (Варна) с 3:0 (25:14, 25:15, 25:21) в изтеглена среща от 11-и кръг.

Така "червените" заемат втората позиция във временното класиране, като имат 18 точки в актива си (6 победи, 3 загуби). Перун е осми с 0 точки (9 поражения).

В първата част "армейките" владееха изцяло положението и поведоха лесно в резултата. Във втория гейм състезателките на ЦСКА бяха още по-категорични, като тръгнаха с повече от добра преднина (8:1) и не оставиха особени шансове за съпротива.

Третият гейм бе най-оспорван. В началото играта бе на амплитуди, след което столичанки дръпнаха с добра разлика. В ключовите моменти Перун успя да ги настигне, но не успя да ги преодолее. Момичетата на Юлия Иванова се поздравиха с чиста победа.

В следващия кръг ЦСКА среща Марица, а Перун - Варна ДКС. Двубоите са на 11 и 12 февруари (петък и събота).