Нико Ковач похвали две от резервите на Монако след победа с четири гола

Старши треньорът на Монако Нико Ковач похвали резервите Александър Головин и Висам Бен Йедер за представянето им при победата над Метц с 4:0 в мач от 17-ия кръг на френската Лига 1. "Беше добър мач за нас и съм много щастлив от победата", заяви Нико Ковач пред AFP. "Доминирахме в срещата, а съперникът нямаше удар в очертанието на вратата. Цялата седмица беше успешна", коментира още Ковач.

Бен Йедер влезе в 58-ата минута на мястото на Майрън Боаду и реализира четвъртото попадение за Монако в 87-ата минута, а Головин се включи в 59-ата минута като смяна на друг от голмайсторите Софиан Диоп. Отборът на Монако заема седмото място във временното класиране във Франция с 26 точки, колкото има и шестият Страсбург. Лидер в Лига 1 е тимът на Пари Сен Жермен с 42 точки.