Гълъбинов не успя да се разпише срещу Фрозиноне

Българският нападател Андрей Гълъбинов бе титуляр за Реджина в домакинството на Фрозиноне, но този път не успя да се разпише. Двубоят от 6-ия кръг на Серия “Б” завърши  0:0. Родният таран остана на терена до 68-ата минута, но нямаше възможност да отбележи своя четвърти гол за сезона във втория италиански ешелон. Срещата на “Гранило” в Реджо Калабрия не донесе много емоция на присъстващите по трибуните над 5000 тифози, като двете защити надделяха над нападателите и поради това голове не паднаха.

Равенството е четвърто за Гълъбинов и компания, които останаха без поражение, като имат десет точки в актива си и заемат седма позиция. Днешният им противник Фрозиноне също има 10 точки, но е шести. Лидерът Пиза все още няма грешка, като с актив от 15 точки води еднолично, а също така има и мач по-малко.