Ботев (Нови Пазар) без проблеми срещу юношите на Волов (Шумен)

Ботев се наложи с 4:0 над юношеския тим (U19) на Волов (Шумен) в приятелска среща, играна в Нови Пазар. Резултатът красноречиво показва доманицията на домакините през целия мач. Още до началния минути топката два пъти спря в мрежата на шуменци. Първо в 10-ата минута след двойно подаване се разписа Денис Кадир. После Йордан Милков излезе очи в очи с вратаря и го преодоля – 2:0. Той се разписа по идентичен начин и в 29-ата минута.

Секунди преди почивката Йордан Миленов заби с глава четвъртото попадение след центриране от корнер. През второто полувреме в игра влязоха всички налични футболисти. Пред шуменската врата имаше още критични моменти. Младите футболисти на Волов пък създадоха няколко ситуации пред отсрещната врата.