Тотнъм продължава напред за ФА Къп

Отборът на Тотнъм постигна убедителна победа с 4:1 като гост на Уикъмб в двубой от 4-тия кръг на ФА Къп. Двубоят започна неубедително за момчетата на мениджъра Жозе Моуриньо, които се оказаха догонващи в резултата в 25-та минута, след попадение на Фред Одиенинма. Гарет Бейл обаче успя да възстанови равенството в последните секунди на първата част. През второто полувреме силите на втородивизионния тим привършиха и натискът на "шпорите" стана чудовищен, а в игра се появиха асове като Хари Кейн и Хюн-Мин Сон. След поредица от пропуски Хари Уинкс донесе аванс на момчетата на Моуриньо в 86-та минута. Съпротивата на домакините тотално капитулира и до края Танги Ндомбеле отбеляза още два за крайното 4:1.