Стандард (Лиеж) влезе в групите с помощта на две дузпи (видео)

Стандард (Лиеж) ще играе в групите на Лига Европа. Белгийците постигнаха успех с 3:1 над МОЛ Фехервар в плейофа и по този начин продължават напред в турнира.МОЛ Фехервар пръв взе преднина в двубоя. Неманя Николич бе точен в 10-ата минута и изведе гостите напред.През второто полувреме обаче домакините се активизираха и обърнаха нещата в своя полза. Никола Гавори изравни в 51-ата минута, след това Селим Амала изведе тима си напред от дузпа в 77-ата минута, а отново мароканецът вкара и трети гол за своя тим от втора дузпа в 85-ата минута, с което окончателно реши всичко в мача.Така Стандард ще играе в груповата фаза на Лига Европа, докато новият отбор на Евандро и Рубен Пинто приключва участието си.